Wat zoekt u?

Contact & route

Bouwbedrijf Boogert
Manteling 8
4307 CJ Oosterland

Telefoon 0111 641596
info@bouwbedrijfboogert.nl

Route beschrijving naar Bouwbedrijf Boogert

Direct contact medewerkers

Directie / projectontwikkeling / koopwoningen

Albert Jan van de Breevaart
Adjunct Directeur
Tel: 0111-641596
ajbreevaart@bouwbedrijfboogert.nl
Hans Boogert
Directeur
Tel: 0111-641596
j.boogert@bouwbedrijfboogert.nl

Secretariaat/PR

Monique Buijs
Directiesecretaresse
Tel: 0111-641596
monique@bouwbedrijfboogert.nl
Natasja Biemond
Communicatieadviseur
Tel: 0652183165
natasja@bouwbedrijfboogert.nl
Annemiek van Mourik
Receptioniste
Tel: 0111-641596
annemiek@bouwbedrijfboogert.nl

Planvoorbereiding

Wans Dooge
Planvoorbereider
Tel: 0111 648580
wans@bouwbedrijfboogert.nl

Projectleiding

Mark Giljam
Projectleider
Tel: 0111-648598
mark@bouwbedrijfboogert.nl
Rini Naaktgeboren
Projectleider (Meerjarenonderhoud gemeentelijke gebouwen)
Tel: 0111-648593
rini.naaktgeboren@bouwbedrijfboogert.nl
Nico Troost
Projectleider
Tel: 0111 648587
nico.troost@bouwbedrijfboogert.nl
Albert de Wit
Projectleider
Tel: 0111-648592
albert.de.wit@bouwbedrijfboogert.nl
Niels Kole
Projectleider (Service & Verbouw)
Tel: 0111-648595
niels.kole@bouwbedrijfboogert.nl
Huib Schot
Projectleider
Tel: 0111-648590
huib.schot@bouwbedrijfboogert.nl
Leander Brinkman
Projectleider (Woningbouwvereniging & Zorg)
Tel: 0111 648591
leander@bouwbedrijfboogert.nl

Werkvoorbereiding

Frank Dooge
Werkvoorbereider
Tel: 0111-648583
frank.dooge@bouwbedrijfboogert.nl
Martijn Mol
Assistent werkvoorbereider
Tel: 0111-641596
martijn@bouwbedrijfboogert.nl
Leorien voor den Dag
Werkvoorbereider
Tel: 0111-648581
leorien@bouwbedrijfboogert.nl
Kees Jansen
Werkvoorbereider
Tel: 0111-648596
kjansen@bouwbedrijfboogert.nl
Leon Noomen
Werkvoorbereider
Tel: 0111-648583
leon@bouwbedrijfboogert.nl
Nikki Klem
Assistent werkvoorbereider
Tel: 0111-641596
nikki@bouwbedrijfboogert.nl

Uitvoering

Wilco Bal
Uitvoerder
Tel: 0612040879
wilco@bouwbedrijfboogert.nl
William van der Maas
Uitvoerder
Tel: 06-20612499
william@bouwbedrijfboogert.nl
Danny van der Wekken
Uitvoerder
Tel: 0622462847
danny@bouwbedrijfboogert.nl
Marco Stouten
Uitvoerder
Tel: 06-20428669
marco@bouwbedrijfboogert.nl
John van Geel
Uitvoerder Klantenwerk
Tel: 0622994947
john@bouwbedrijfboogert.nl
Theo den Engelsman
Uitvoerder
Tel: 06-53351341
theo@bouwbedrijfboogert.nl
Leonard Smalheer
Assistent uitvoerder
Tel: 06-53867914
leonard@bouwbedrijfboogert.nl

Calculatie

Pieter Kalle
Calculator
Tel: 0111 641596
pieter.kalle@bouwbedrijfboogert.nl
Dré Brekelmans
Calculator
Tel: 0111 648586
dbrekelmans@bouwbedrijfboogert.nl

Administratie

Lia van leeuwen
Administratief Medewerker
Tel: 0111 641596
lia@bouwbedrijfboogert.nl
Ardjan de Jong
Administratief medewerker
Tel: 0111 641596
ardjan@bouwbedrijfboogert.nl
Ronald Rasenberg
Controller
Tel: 0111 648584
ronald@bouwbedrijfboogert.nl
Anneke Boone
Hoofd administratie
Tel: 0111 648588
anneke@bouwbedrijfboogert.nl

Materieeldienst

Jan Hage
Materieelbeheerder
Tel: 0111-641596
jan@bouwbedrijfboogert.nl

Machinale houtbewerking

Andre Slingerland
Chef machinale en afmontage
Tel: 0612452297
magazijn@bouwbedrijfboogert.nl

Routebeschrijving