Op 21 januari werd de eerste paal voor de nieuwe brandweerkazerne in Zierikzee geslagen.
De nieuwe brandweerkazerne zal aanzienlijk groter zijn dan de oude, met ruimte voor maar liefst vijf blusvoertuigen in de remise van 25 bij 20 meter. Dit biedt een ruimere opstelling en maakt het mogelijk om meerdere korpsen van de vrijwillige brandweer samen te brengen.
De vijf overheaddeuren, zoals op de impressie is te zien, zorgen ervoor dat de voertuigen snel en efficiënt naar buiten kunnen bij een noodsituatie.
Naast de remise worden er diverse andere functionele ruimtes gerealiseerd, zoals bergingen en een voor- en nabesprekingsruimte.
In het kantoor van zo’n 10 bij 30 meter met twee verdiepingen komen straks omkleedruimtes, kantoorruimtes, toiletten, douches, een instructieruimte en een kantine, maar ook een aparte ruimte voor de jeugdbrandweer.
Soortgelijke projecten:
Vakmanschap met een gouden randje
Vakmanschap, betrouwbaarheid en maatwerk staan centraal bij Bouwbedrijf Boogert. Elk project wordt met zorg uitgevoerd, van eerste schets tot oplevering.
Bekijk projecten




















